KAMERA SİSTEMLERİ

Güvenlik ihlalini engellemek amacıyla kullanılan CCTV veya yaygın kullanımıyla Güvenlik Kamera Sistemleri, hayatımızın bir parçası haline geldi. CCTV sisteminin, tüm şartlara uyan tek bir kalıp olarak kullanılmasından öte, ihtiyacı karşılayacak şekilde planlanmış olması gerekmektedir. Peki, güvenlik kamera sistemi seçerken bilmemiz gerekenler nelerdir? Sisteme ait hangi özellikler hakkında bilgimiz olmalıdır? Güvenlik kamerası tavsiyeleri ile satın alma kararı verirken bilinçli hareket etmenizi sağlayacaktır.
İhtiyaca göre en uygun sistemi seçebilmek için, sistemi 3 ayrı aşamada incelemeliyiz:

  1. Kamera seçimi
  2. Kayıt sistemi seçimi
  3. İzleme sistemi seçimi

Dijital görüntüleme sistemlerinde uygun fiyat ve geniş ürün yelpazesi ile hizmetinizde olan Özkan Elektrik alanında uzman ekibi ve satış sonrası teknik destek hizmetleriyle, ”Müşteri Memnuniyeti”ni ilke edinerek çalışmalarına devam etmektedir.

Kamera Sistemleri ile evlerinizin /iş yerlerinizin canlı ya da kayıtlı görüntülerine internet üzerinden cep telefonundan, tabletten ya da bilgisayardan erişmeniz mümkün. Yapılan keşif sonrasında ihtiyacınız doğrultusunda kayıt cihazının konumlanacağı yer, kameraların kurulacağı noktalar belirlenir. 7/24 kayıt yapan sisteme mobil uygulama üzerinden rahatlıkla erişebilir, canlı izleyebilir, fotoğraf çekebilir, geçmiş kayıtlara bakabilirsiniz.

Cevizli güvenlik kamerası ücretsiz keşif ve montaj hizmetimizden yararlanmak için hemen bizi arayın.

 Hemen Arayın! (0543) 397 19 43

Ev ve İş Yeri Güvenliği

Evinizin ya da iş yerinizin risk analizi ve gereksinimleri belirlendikten sonra ihtiyaçlarınız doğrultusunda en uygun kamera sistemi çözümleri sunulur.

Kamera sistemi sayesinde çalışanlarınızın işe giriş çıkış saatlerini ve verimliliğini denetleme imkanınız olur. Tek ihtiyacınız, sistemin kurulu olduğu adreste internet bağlantısının olmasıdır.

Eviniz de kurulu ise dilediğiniz zaman uzaktan izleyebilir ya da ihtiyaç durumunda geçmiş kayıtları görebilirsiniz. Alarm sistemi kullanıyorsanız, alarm durumunda kameradan evinizi izleyebilir ve herhangi bir tehlikeli durum olup olmadığından emin olabilirsiniz.

Görüntüler kullanıcı adı ve şifre girilerek izlenebilir ve sadece kayıt cihazı içerisinde depolanır. İnternet üzerinde herhangi bir sunucuya kayıt yapılmaz. Böylelikle verileriniz size özel olur, 3. kişiler ulaşamaz.

Ücretsiz güvenlik keşfi ve detaylı bilgi için lütfen(0543) 397 19 43

Bebek ve Bakıcı İzleme

AHD ya da ip kamera sistemleri ile gözünüz arkada kalmıyor.

Evdeki çocuğunu ve bakıcıyı ev dışındayken izlemek ve neler olup bittiğini görmek isteyen ebeveynler için ideal olan kamera sistemi sayesinde akıllı telefonlardan ya da bilgisayar üzerinden mekanı izleyebiliyorsunuz. Bütünüyle kullanıcı dostu bir sisteme sahip, izleme kolaylığı olan bu sistemden sizde rahatlıkla yararlanabilirsiniz.

Bu sistem sayesinde etkili ve yüksek teknolojiye sahip bir çözümden yararlanmanın avantajını yaşayabilirsiniz.

Apartman ve Site Güvenliği

Site ve apartmanlarda bina içi giriş çıkış kapılarını, oyun parkı, otopark ve çevre alanlarını izlemek ve kayıt altına almak için güvenlik kamera sistemine ihtiyaç duyulur.

Toplu yaşam alanlarımız olan apartman, bina ve site gibi mekanlara bireysel güvenlik tedbirleri yerine ortak alanlara monte edilecek güvenlik kamera sistemi  sayesinde binanızın ve daire sakinlerinin güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Yapılan ücretsiz keşif sonrasında kurulması önerilen kamera adetleri ve konumları belirlenir.

Görmek istediğiniz alanlara uygun lensli kameralar ile en net görüntü almanız sağlanır.

Kayıt cihazının bulunduğu yerde internet bağlantınız var ise, kameraları canlı izlemeniz mümkündür. Bunun yanı sıra uydu sistemleri ile entegrasyon yapıldıktan sonra apartman sakinleri tarafından TV’den online izlenebilir.

Google kamera sistemleri araştırması için tıklayabilirsiniz.