Görüntülü Diafon Sistemleri

Kamera Sistemleri

Maltepe görüntülü diafon sistemleri için ; www.elektrikuydu.com olarak  öncü markalarla çalıştığımız için tek markaya bağımlı kalmadan birden çok seçenek sunabiliyoruz.Bu şekilde uygun fiyata en kaliteli ürünü sizlerle buluşturuyoruz.

Görüntülü Diyafon Sistemleri güvenliğimiz için çok önemli bir etkendir. Montajı, bakımı, arıza servisini yapmaktayız.

Görüntülü diafon nedir?

Görüntülü diafon kullanımına neden ihtiyaç duyarız?

İnsanların temel ihtiyaçları vardır. Yeme içme gibi ihtiyaçlarından önce gelen ve fazlaca bilinmeyen sürekli göz ardında kalan en temel ihtiyacımız ise can ve mal güvenliğidir. Günümüzde can ve mal güvenliğimize yönelik tehditler oldukça fazladır. Ve biz bunların hiçbirisinin farkına varmıyoruz.

Bu farkına varmayarak devam etme süreci başımıza gelene kadar sürüyor. Farkına vardığımızda ise ya iş işten çoktan geçmiş ya da geçiyor üzere olacaktır. Aslında zamanında alacağımız basit birkaç önlemle güvenlik konusunda birçok konuyu elemiş oluruz. Bizlere bu elemeyi yaptırma düşüncesi, sadece riskin bizi bulması değil, riskin var olması durumunda bile geçerlidir.

Görüntülü diafon nedir?

Dünyada ve ülkemizde genel anlamda güvenlik konusunda birçok değişik cihazlar üretilmektedir. Bu ürünler arasında kameralar ses iletişim sistemleri, görüntü sistemleri en üst sıralarda yer almaktadır. Ses ile iletişim sistemleri kablolu ve kablosuz olarak da kullanılırlar, aynı şekilde görüntülü iletişim sistemleri de hem kablolu hem de kablosuz olarak kullanabilir.

Sesli iletişim sistemlerinin arasında en çok bilinenleri ve güvenlik amacıyla kullanılanlardan bazıları diafon ve telsizlerdir. Telsiz kablosuz olarak iletişim sağlar ve her yerde düzgün çekmeyeceği için ideal bir çözüm değildir.Diafon ise her yer sürekli ve kesintisiz bir iletişim sağladığı için her zaman idealdir.

Ayrıca güvenlik sistemlerinin arasında kameralar ve görüntü sistemleri de bulunmaktadır. Görüntü ve ses ile birlikte olduğu zaman daha fazla etkili olarak kullanılan bir önleyici güvenlik tedbiri olacaktır. Hem görüntünün hem de sesin aynı anda tek tek tarafta, sadece sesin bir tarafta sunulduğu cihazlara Görüntülü Diafon denir.

Görüntülü diafon kullanım alanları nelerdir?

Genelde bilinen kullanım alanları konutlar ve sitelerdir. Ama bilinen bu kullanımlarına ilave olarak birçok değişik araç ve özel mekânda elektrikuydu.com Görüntülü Diafon kullanılmaktadır.

Görüntülü diafonkullanan başlıca yerler

·Özel yapım zırhlı araçlar, banka araçları,

·Karavanlar

·Hoteller, resepsiyon bağlantısı

·Resepsiyon bölümü kapıdan uzakta olan işyerlerinde

·Özel olarak tasarlanmış olan yatlar

·Turistik gezilerin düzenlendiği kruvazör gemileri

Bunların arasında yer almaktadır.7

Görüntülü diafon içeriğinde bulunan donanımlar nelerdir?

elektrikuydu.com Görüntülü diafon sistemlerinde birden çok donanım bulunmaktadır.

·Her hane için iç panel

·Kapıda görüntü ve zil sistemi

Maltepe görüntülü diafon ve kamera sistemi taleplerinizde ücretsiz keşif hizmeti sunmaktayız.

Bu linke tıklayarak google arama motorunda Maltepe görüntülü diafon sistemleri için detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz;

Özkan Elektrik